O mnie

Adwokat Marta Janeczek

Adwokat Marta Janeczek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Pracę magisterską z zakresu prawa własności intelektualnej napisała i obroniła pod kierunkiem prof.dr hab. Ewy Ferenc-Szydełko. Obecnie jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Częstochowie. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte podczas praktyk, staży i pracy Kancelariach Adwokackich oraz w Spółkach handlowych.

Dlaczego my?


Szybkość i przejrzystość działania

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest czas przy prowadzeniu własnego biznesu, dlatego też każdą zlecenie traktuję priorytetowe i staram się wykonać je w jak najkrótszym czasie. Na bieżąco informuję również swoich Klientów o postępach w prowadzonej sprawie oraz etapach postępowania sądowego. Klient jest informowany o wszelkich czynnościach wykonywanych w jego sprawie.

Fachowość i profesjonalizm

Kancelaria zapewnia najwyższe standardy działania. Każdego Klienta traktuje indywidualnie, dlatego też swoje działanie potrafimy dostosować do najwyższych wymagań. Kancelaria zapewnia wysokie standardy merytoryczne, rzetelność i zaangażowanie w każą prowadzoną sprawę. Zdając sobie sprawę z różnorodności problemów jakie dotykają Klienów, aby w sposób profesjonalny pomóc im w ich rozwiązaniu Kancelaria stale współpracuje z doradcami podatkowymi, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, rzeczoznawcami majątkowymi.

Dyskrecja

Będąc zaangażowaną w każdą prowadzoną sprawę, Kancelaria gwarantuje dyskrecję i poufność w działaniu.